Post Icon

Speciality

Historické kostýmy

Nabízím tvorbu historických kostýmů dle dobových vyobrazení. Kostýmy šiji na základě donesených podkladů, v případě zájmu se domluvíme na individuálním řešení přímo na míru pro Vás. Cena ušití historických kostýmů je zcela individuální na základě typu zakázky.

Svatební šaty

Stále přemýšlíte nad tím, zda si zapůjčit svatební šaty na Váš jedinečný den nebo si je nechat ušití na míru? Určitě se nebojte zeptat a ráda Vám poradím s modelem za přijatelnou cenu.

Cena ušití svatebních šatů: od 3000 Kč

 

Společenské šaty

Ušiji Vám také krásné a elegantní společenské šaty. Buďte originální na každém plese a večírku.

Cena ušití společenských šatů: od 2000 Kč

 

Lidové kroje

V dnešním přetechnizovaném světě cítí lidé potřebu vracet se ke svým kořenům, nacházet opět identitu s prostředím, v němž žijí, a proto se vracejí i k místním tradicím. Díky tomu nebudou muset ani budoucí generace hledat kroje jen v muzeích. Doba se však mění a dnes je stále méně času na pracné šití, vyšívání a údržbu krojů, navíc scházejí původní materiály a postupně mizí i jejich výrobci. Pořídit si nový kroj není jednoduché, a proto je vítána každá příležitost, jak toto nádherné krojové bohatství zachovat.

Nabízím možnost ušití kroje dle přinesené předlohy, samozřejmostí je i individuální přizpůsobení na míru.

Cena ušití dámského kroje: od 4000 Kč
Cena ušití pánského kroje: od 3000 Kč

Krojované panenky

V současné době se u nás kroje sice již běžně nenosí, ale stále se oblékají ke slavnostním a významným příležitostem, jakými jsou hody, fašank, “šlahačka” o Velikonocích, stavění máje, “zarážání hory” a oslava vinobraní, košty vín, jízdy králů a mnohé další. Svátečními příležitostmi jsou i rodinné události jako křtiny a rovněž církevní slavnosti – Boží Tělo, slavnost prvního svatého přijímání, biřmování, primicie a poutě.

Nechte si ušít jako dárek krojovanou panenku dle Vašeho kraje, k příležitosti, kterou si určíte, ideální jako dárek pro blízkou osobu, vhodné do hodových tombol atd.

Cena ušití: od 1000 Kč

Taneční šaty a kostýmy

Pro příležitosti tanečních soutěží (a nejen soutěží) jsem připravena zhotovit jak taneční kostým pro společenské, tak latinskoamerické tance, ale také kostýmy pro street dance taneční skupiny atd. V případě zájmu ráda zhotovím individuální nabídku.