Post Icon

Speciality

 

Svatební šaty

Stále přemýšlíte nad tím, zda si zapůjčit svatební šaty na Váš jedinečný den nebo si je nechat ušití na míru? Určitě se nebojte zeptat a ráda Vám poradím s modelem za přijatelnou cenu.

Cena ušití svatebních šatů: od 3000 Kč

 

Společenské šaty

Ušiji Vám také krásné a elegantní společenské šaty. Buďte originální na každém plese a večírku.

Cena ušití společenských šatů: od 2000 Kč

 

Lidové kroje

V dnešním přetechnizovaném světě cítí lidé potřebu vracet se ke svým kořenům, nacházet opět identitu s prostředím, v němž žijí, a proto se vracejí i k místním tradicím. Díky tomu nebudou muset ani budoucí generace hledat kroje jen v muzeích. Doba se však mění a dnes je stále méně času na pracné šití, vyšívání a údržbu krojů, navíc scházejí původní materiály a postupně mizí i jejich výrobci. Pořídit si nový kroj není jednoduché, a proto je vítána každá příležitost, jak toto nádherné krojové bohatství zachovat.

Nabízím možnost ušití kroje dle přinesené předlohy, samozřejmostí je i individuální přizpůsobení na míru.

Cena ušití dámského kroje: od 4000 Kč
Cena ušití pánského kroje: od 3000 Kč

Krojované panenky

V současné době se u nás kroje sice již běžně nenosí, ale stále se oblékají ke slavnostním a významným příležitostem, jakými jsou hody, fašank, “šlahačka” o Velikonocích, stavění máje, “zarážání hory” a oslava vinobraní, košty vín, jízdy králů a mnohé další. Svátečními příležitostmi jsou i rodinné události jako křtiny a rovněž církevní slavnosti – Boží Tělo, slavnost prvního svatého přijímání, biřmování, primicie a poutě.

Nechte si ušít jako dárek krojovanou panenku dle Vašeho kraje, k příležitosti, kterou si určíte, ideální jako dárek pro blízkou osobu, vhodné do hodových tombol atd.

Cena ušití: od 1000 Kč

Taneční šaty a kostýmy

Pro příležitosti tanečních soutěží (a nejen soutěží) jsem připravena zhotovit jak taneční kostým pro společenské, tak latinskoamerické tance, ale také kostýmy pro street dance taneční skupiny atd. V případě zájmu ráda zhotovím individuální nabídku.